Prskalice, kišobrani i pobeda Boke! (VIDEO)

Jedna nesvakidašnja scena nam dolazi iz argentinske lige sa utakmice Estudijantesa i Boke Juniors. Nenadano u 3. minutu su se uključile prskalice za navodnjavanje terena i to u trenutku kada je Estudijantes imao slobodan udarac iz izgledne pozicije za gol. Tada bi golmanu Boke dobrodošao neki žuto – plavi kišobran iz publike. Evo kako je sve to izgledalo, ali je svakako zanimljiv i nesvakidašan trenutak:

Prskalice nisu u 3. minutu omele golmana Boke, Augustina Rosija, a Boka je u nastavku utakmice golom Vilmara Bariosa u 76. minutu, slavila sa 1:0 i tako došla do nova 3 boda sa kojima je zadržala tri boda prednosti u odnosu na drugoplasirani San Lorenco posle 12. odigranih kola argentinskog fudbalskog prvenstva.