AdvertisementDouble Bet
1XBet

Partizan u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope čeka boljeg iz duela Konahs Kvej Nomads (Vels) – Kilmarnok (Škotska). Radnički će u 2. kolu, ukoliko dođe do istog, igrati protiv Ajntrahta iz Frankfurta, ekipu koja je u sezoni 2018/19 igrala u polufinalu Lige Evrope. Čukarički će se sastati sa pobednikom duela između Moldea (Norveška) i KR Rejkjavika (Island). Podsetimo, u 1. kolu Radnički igra protiv Flore, a Čukarički protiv jermenskog Banantsa.

Parovi 2. kola kvalifikacija za Ligu Evrope:

Norčeping (Švedska)/Sent Patriks Atletik (R. Irska) – Dinamo Minsk (Belorusija)/Lipaja (Letonija)
Pobednik pretkvalifikacija/Haugezund (Norveška) – Šturm (Austrija)
Lehija (Poljska) – Inter Turku (Finska)/Brondbi (Danska)
Domžale (Slovenija)/Balzan (Malta) – Malme (Švedska)/Pobednik pretkvalifikacija
CSKA Sofija (Bugarska)/OFK Titograd (Crna Gora) – Osijek (Hrvatska)
Lači (Albanija)/Hapoel Ber-Ševa (Izrael) – Široki Brijeg (Bih)/Kajrat (Kazahstan)
AEK Larnika (Kipar)/Petrokub (Moldavija) – Levski (Bugarska)/Ružomberok (Slovačka)
Zeta (Crna Gora)/Fehervar (Mađarska) – Breidablik (Island)/Vaduz (Lihtenštajn)
Molde (Norveška)/KR Rejkjavik (Island) – Čukarički (Srbija)/Banants (Jermenija)
Arsenal Tula (Rusija) – Nefči (Azerbejdžan)/Speranta (Moldavija)
Pobednik pretkvalifikacija/Legija (Poljska) – Vitebsk (Belorusija)/KUPS (Finska)
Gabala (Azerbejdžan) – Dinamo Tbilisi (Gruzija)/Pobednik pretkvalifikacija
Aberdin (Škotska)/RoPS (Finska) – Fola Eš (Luksemburg)/Čikira (Moldavija)
Espanjol (Španija) – Stjarnan (Island)/Levadija (Estonija)
Utreht (Holandija) – Akademija Pandev (Severna Makedonija)/Zrinjski (BiH)
Malatija (Turska) – Olimpija Ljubljana (Slovenija)/Rigas (Letonija)
Antverp (Belgija) – Vitrolul (Rumunija)
Pobednik pretkvalifikacija/Rendžers (Škotska) – Kork siti (R. Irska)/Pobednik pretkvalifikacija
Krakovija (Poljska)/DAK Dunajska Streda (Slovačka) – Atromitos (Grčka)
Pjunik (Jermenija)/Škipi (Severna Makedonija) – Jablonec (Češka)
Radnički (Srbija)/Flora (Estonija) – Ajntraht (Nemačka)
Budućnost Podgorica (Crna Gora)/Narva Trans (Estonija) – Zorja (Ukrajina)
Strazbur (Francuska) – Makabi Haifa (Izrael)/Mura (Slovenija)
Vulverhempton (Engleska) – Krusejders (S. Irska)/B36 (Farska Ostrva)
Mlada Bolesav (Češka) – Ordabasi (Kazahstan)/Torpedo (Gruzija)
Aris (Grčka) – AEL Limasol (Kipar)
Bran (Norveška)/Šamrok (R. Irska) – Kaunas (Litvanija)/Apolon (Kipar)
Ženes Eš (Luksemburg)/Tobil (Kazahstan) – Vitorija Gimaraeš (Portugalija)
AZ Alkmar (Holandija) – Heken (Švedska)
Honved (Mađarska)/Žalgiris (Litvanija) – Sabail (Azerbejdžan)/Univerzitatea Krajova (Rumunija)
Alaškert (Jermenija)/Makedonija (Severna Makedonija) – Steaua (Rumunija)/Milsami (Moldavija)
Šahtjor (Belorusija)/Hibernijans (Malta) – Esbjerg (Danska)
Lokomotiva Plodiv (Bugarska) – Radnik Bijeljina (BiH)/Spartak Trnava (Slovačka)
Konahs Kvej (Vels)/Kimornok (Škotska) – Partizan (Srbija)

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.