Ovaj predlog bio je dobitan 11 puta u nizu!

Počela je borba za opstanak u Rumuniji, a jedni od aktera 2. kola ovog dela prvenstva biće Voluntari i FC Botosani. Ove dve ekipe će se sastati večeras od 19:30 po našem vremenu, a njihove međusobne susrete „krasi“ jedna zanimljivost. Naime, na poslednjih 11 susreta između ova dva rivala mogli smo da vidimo makar jedan pogodak u prvih 45 minuta utakmice, a večeras se taj predlog plaća kvotom 1.50. Prilično je interesantna i igra „1P1-2“ koja se plaća kvotom 1.70, a nama će biti dovoljno ukoliko vidimo svega jedan gol, dok se ne nadamo da će napadači ova dva kluba za prvih 45 minuta postići čak 3 pogotka, ili više.

Koliko vi golova očekujete u prvom delu susreta večeras?

FC Botosani – Voluntari, 4:2 (2:1), 29.04.2016, Liga 1 2015 2016

Za više h2h nizova, posetite sledeći link.

Svi predlozi zasnovani su isključivo na statistici i rezultatima dosadašnjih međusobnih utakmica navedenih ekipa. Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.