Ekipa Morabanc Andorra izgubila je od domaćina ratiopharm Ulma rezultatom 88-80.

Ulm je pružio još jednu sjajnu partiju kod kuće i tako uvećao sebi šanse za plasman u narednu rundu što je Andorra ostvarila u ovom kolu.

U prvoj četvrtini videli smo izjednačenu igru, međutim nakon prve deonice, Ulm je vodio rezultatom 22-19. U nastavku Andorra igra nešto efikasnije, pa na poluvreme odlazimo pri rezultatu 43-43. Nakon poluvremena, Ulm pravi mini razliku koju održava do kraja meča i postavlja konačan rezultat na 88-80.

Najefikasniji u ekipi domaćina bio je bivši igrač Partizana, Patrick Miller sa 20 poena. U gostujućoj ekipi zapaženu partiju imao je bivši igrač Crvene Zvezde, Dylan Ennis sa 17 poena, 6 asistencija i 3 ukradene lopte.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.