Puleni Svetislava Pešića, savladali su ekipu domaćina, Khimki, rezultatom 80-87.

Barcelona je tako nastavila da niže pobede protiv ruske ekipe, a juče su zabeležili treću uzastopnu pobedu protiv ovog tima.

Prvo poluvreme je završeno nerešenim rezultatom 38-38. U trećoj četvrtini Alexey Shved i Anthony Gill dobili su po četiri lične greške što se na kraju ispostavilo kao kobno po Khimki jer je Barcelona u trećoj četvrtini povela i u poslednju četvrtinu ušla sa prednošću od 8 poena. Shved je morao da uđe na teren da pomrsi račune gostujućoj ekipi, međutim ni njegovi poeni nisu bili dovoljni da se zaustavi sjajna Barcelona.

Najefikasniji u ekipi domaćina bio je Alexey Shved sa 27 poena, a pratio ga je Tony Crocker sa 17. U ekipi Barcelone najbolju partiju imao je Thomas Heurtel sa 18 poena i 8 asistencija, a pratili su ga Chris Singleton i Ante Tomić sa po 16 poena.