Danas su se u okviru drugog kola Evrolige sastali Bayern i Pao. Iako je Pao bio favorit, domaćini su slavi rezultatom 80-79.

Utakmica je bila izjednačena do samog kraja. U prvoj četvrtini bilo je 20-20, nas poluvremenu je Pao vodio 41-40. Na kraju treće četvrtine Pao je vodio 2 razlike. U poslednjoj četvrtini takođe je bila izjednačena borba. Do samog kraja meča se nije moglo predvideti ko bi odneo pobedu. Pri rezultatu 80-79, Pao je imao kontru i 5 sekundi, međutim Vladimir Lučić je presekao pas Gista ka Langfordu i spasao svoju ekipu.

Najbolji u Bayernu bio je Nihad Đedović sa 19 poena, dok je u ekipi gosta najbolje odigrao Keith Langford sa 18 poena.