sreda, 24. april 2024.

Bregar: Dobra odbrana ključ do uspeha

Ženska rukometna reprezentacija Srbije je pobedom nad Poljskom 25:21 uspešno startovala SP u Španiji. Kako prenosi B92 sport selektor Uroš Bregar je posle meča bio zadovoljan, a smatra da je dobra odbrana bila ključ do uspeha:

Mislim da smo u prvih deset minuta ušli u utakmicu sa baš dobrom energijom, što je i bio plan, da odigramo dobro odbranu, znali smo da će to biti ključ do uspeha. Promašili smo neke šuteve u prvom poluvremenu, mogla je da bude i veća razlika, na kraju je bilo samo tri gola. U drugom poluvremenu smo imali pad oko 40. minuta koji ne bi smeo da se dogodi, ali baš sam srećan što smo se vratili, odigrali dobro utakmicu do kraja, igrali dobro u odbrani, tako da smo primili samo 21 gol.