Omladinci fudbalskog kluba Brodarac ipak nisu uspeli da savladaju francuskog predstavnika, ekipu Rene, iako su do 86.minuta vodili 0:1 golom Ilića iz 41.minuta na asistenciju Miladinovića.

Jedan od prelomnih trenutaka na meču bio je crveni karton Miladinovića u 68.minutu meča, što je stvorilo još veću dominaciju Rena, koja je materjalizovana u 86.minutu golom Pikoloa, da bi u 96 minutu pobedu Renu doneo rezervista Rivolier. Domaći tim je promašio i penal u 54.minutu meča.

Koliko je domaćin bio dominantan pokazuje i statistika, 65% poseda lopte na strani domaćina i čak 31 udarac ka golu rivala od čega 15 u okvir gola.