Ekipa Budućnosti još jednom je poražena na gostovanju u Evroligi. Anadolu Efes pobedio je Budućnost rezultatom 106-68.

Budućnost je ovim porazom ostala na pretposlednjem mestu u Evroligi sa učinkom od 3-10, sa tri pobede samo kod kuće. Anadolu Efes je na sjajnoj četvrtoj poziciji sa učinkom od 9-4.

U prvoj četvrtini domaćini su jednostavno sve pogađali i vrlo brzo su formirali pristojnu prednost. U nastavku Budućnost uspeva da se približi rezultatski, međutim sjajni Rodrigue Beaubois održao je +8 svog tima na poluvremenu. Beaubois je postigao čak 16 poena na poluvremenu, a njegov tim 49, dok je Budućnost postigla 41.U nastavku Efes još ubedljiviji i pred poslednju četvrtinu praktično su rešili posao sa +28.

Najefikasniji u ekipi domaćina bio je Rodrigue Beaubois  sa 22 poena, dok je Earl Clark za Budućnost postigao 21 poen.