Cavani je doveo Man. United do fantastičnog preokreta (VIDEO)

Edinson Cavani postao je heroj Manchester Uniteda. Urugvajac je u igru ušao na odmoru, ali je u drugom poluvremenu postigao dva gola i „crveni đavoli“ su na gostovanju Sautemptonu pobedili sa 3:2 .

Sveci su posle prvog poluvremena vodili sa dva gola. Bednarek je otvorio gol, a Vard-Praus je izveo slobodni udarac za 2:0. Posle pauze ekipa Solskjaera je zaigrala čvršće i uspela je da dođe do potpunog preokreta. Bruno Fernandes je u 59. minutu smanjio na 2:1, izjednačio je Cavani, a u 92. minutu Urugvajac postiže pobedonosni gol.

Man. United je popravio klupski rekord nakon što je kao gost u prvenstvu zabeležio osmu uzastopnu pobedu. Pobeda je dovela „crvene đavole“ na šesto mesto na tabeli i na samo pet bodova zaostatka za liderom Liverpulom. Sautempton je pretrpeo prvi poraz posle sedam uzastopnih utakmica bez poraza u Premijer ligi, ali je i dalje na petom mestu.