Danas su se u okviru polufinala ABA lige sastali Budućnost i Cedevita u Podgorici gde su domaćini slavili rezultatom 87-72.

Ovom pobedom, Budućnost je izjednačila rezultat tako da će utakmica koja se igra 7. aprila u Zagrebu odlučiti pitanje finaliste ABA lige.

Domaćinima je bilo potrebno 20 minuta kako bi prelomili meč pošto su do poluvremena ekipe bile relativno izjednačene. Rezultat je bio 33-31. U trećoj četvrtini Budućnost pravi sjajnu seriju, međutim gosti na polovini poslednje četvrtine uspevaju da stignu do -3, ali su ipak Podgoričani imali odgovor za to.

Najefikasniji u ekipi domaćina bio je Edwin Jackson sa 15 poena, dok je u gostujućoj ekipi Jacob Pullen postigao 18.