Ekipa Crvene Zvezde danas je u gostima savladala Mega Bemax rezultatom 68-78. Ovo je još jedna pobeda u nizu Crvene Zvezde koja se nalazi na prvom mestu u ABA ligi sa učinkom od 11-0, dok je Mega Bemax pala na 4. mesto sa učinkom od 7-4.

U prvoj četvrtini Zvezda je povela minimalnom razlikom da bi u drugoj praktično prelomila utakmicu i otišla na poluvreme pri rezultatu 25-42. U nastavku gledamo izjednačenu utakmicu, dok u poslednjoj četvrtini Mega uspeva da se približi na nekoliko poena, međutim vremena nije bilo dovoljno.

Najefikasniji u ekipi domaćina bio je naravno Goga Bitadze sa 23 poena, dok je kod gostiju Stratos Perperoglou postigao 17 poena.