Ekipa CSKA zabeležila je još jednu pobedu u VTB ligi i tako se učvrstila na prvoj poziciji sa učinkom od 13-0. Oni su danas u derbiju savladali ekipu Khimkija rezultatom 75-65.

CSKA je rutinski otvorio utakmicu. Predvođeni na početku od strane Daniel Hacketta, domaćini su stekli prednost od 6 poena, međutim u narednoj četvrtini, gosti su sjajnom igrom uspeli da na odmor odu sa prednošću od 3 poena. Rezultat na poluvremenu bio je 31-34. U nastavku, Cory Higgins i njegovi saigrači uspevaju da prelome utakmicu i pred poslednju četvrtinu rezultat je glasio 58-45. Domaćini su bez ikakve tenzije priveli utakmicu kraju.

Najefikasniji u ekipi domaćina bio je Cory Higgins sa 17 poena, dok je u redovima Khimkija Jordan Mickey bio najzapaženiji sa 24 postignuta poena i 11 skokova.