Ekipa CSKA savladala je Real Madrid u gostima rezultatom 88-93.

Real Madrid igrao je bez Sergio Llulla, dok su gosti došli bez Sergio Rodrigueza.

U prvoj četvrtini CSKA je poveo rezultatom 20-8 međutim do kraja prve četvrtine Real je smanjio prednost na 20-24 uz trojku sa više od pola terena Facundo Campazza. U narednoj četvrtini videli smo mnogo bolji Real koji je uspeo da na poluvreme ode sa +3 pri rezultatu 41-38.

Treću deonicu CSKA je odigrao sjajno postigavši 29 poena, dok je Real postigao 20. U poslednjoj četvrtini CSKA je uglavnom održavao prednost na +8 do +10, dok nekoliko minuta pre kraja Facundo Campazzo nije postigao dva puta 3+1 i približio rezultatski svoju ekipu, ali vremena više nije bilo za preokret.

Najefikasniji u ekipi domaćina bio je Facundo Campazzo sa 23 poena, dok je u gostujućoj ekipi Cory Higgins postigao 24.