Ekipa CSKA iz Moskve trijumfovala je još jednom u Evroligi i tako ostala neporažena od starta sezone.

Sinoć su savladali Gran Canariju u gostima rezultatom 106-91.

Gran Canaria je krenula silovito, jednostavno su sve pogađali tako da su na pauzu otišli sa prednošću od 3 poena, 55-52.
U drugom poluvremenu nisu mogli da prate tempo CSKA koji je već na početku treće četvrtine stekao prednost i pred poslednju četvrtinu vodio je tri razlike. Alec Peters je pogodio 5 trojki i tako pomogao svojoj ekipi da mirno završi utakmicu.

Najbolji u ekipi domaćina bio je Clevin Hannah sa 17 poena, a pratio ga je DJ Strawberry sa 16.

U ekipi gosta, efikasne partije imali su De Colo sa 22, Higgins sa 17, Hunter sa 16 i Peters i Clyburn sa po 15 poena.