Da li je sukob na relaciji Nejmar – Kavani prekinut?!

Sukob na relaciji Edinson Kavani – Nejmar očigledno je prestao s’ obzirom da je urugvajski internacionalac i glavni napadač Pariz Sen-Žermena ustupio izvođenje jedanaesterca tokom utakmice sa Bordoom (6:2) svom brazilskom saigraču.

Brazilac je ipak realizovao jedanaesterac te u 40. minutu, ali donekle ni ne čudi ovaj potez Kavanija s’ obzirom da je svom brazilskom kolegi prepustio šutanje penala u trenutku kada je PSŽ imao prednost od čak 3:1. Sve u svemu, saga oko sukoba dvojice veoma kvalitetnih igrača verovatno je i prestala, a zagrljaj njih dvojice nakon pogotka govore u korist toga.

Nejmar je pored realizovanog jedanaesterca u 40. minutu bio takođe strelac pogotka za 1:0 (5′), kao i asistent Kavaniju za 2:0 (12′).