Ekipa Darussafake doživela je još jedan poraz u BSL nakon što je kod kuće poražena od Galatasaraya rezultatom 79-84.

U prvoj četvrtini, gosti su se istakli dobrom igrom i tokom cele prve deonice su održavali prednost. U drugoj četvrtini gledamo malo izjednačeniji period, a na poluvreme se odlazi pri rezultatu 37-43. U nastavku domaćini uspevaju da nametnu svoj ritam i pred poslednju četvrtinu su na zaostatku od samo 2 poena iako su tokom skoro cele treće četvrtine vodili. U četvrtoj četvrtini, gost ipak ipak uspeva da upiše novu pobedu tako da su oni sada na učinku od 4-4, dok je Darussafaka na 3-5.

Najefikasniji kod domaćina bio je Markel Brown sa 17 poena, dok je kod gostiju Zach Auguste postigao 18.