Jorge Franco Alviz, poznatiji kao Burgui, postao je novi član španskog Alavesa, a došao je iz madridskog Reala. Fudbaler rodom iz Španije igra na poziciji levog krila, a po potrebi igra i kao desno krilo.
Njegova tržišna vrednost se procenjuje na nešto manje od 1.3 miliona funti, a celu profesionalnu karijeru proveo je igrajući u Španiji. Kada je reč o Real Madridu, kao što i pretpostavljate, ovaj fudbaler nije mnogo vremena proveo u istom, već je bio na raznim pozajmicama. Bio je kao pozajmljen igrač u Espanjolu i Sporting Hihonu, a sada je bez novčane naknade prešao u Alaves, jer je očigledno da za njega u Real Madridu u ovom trenutku nema mesta.
Za više transfera posetite sledeći link, gde ćemo iz dana u dan da vas obaveštavamo i o manje poznatim transferima o kojima retko gde možete da pročitate nešto više.

Preuzmite besplatno našu Android aplikaciju, preko koje možete brzo i jednostavno čitati naše najnovije vesti.