Ekipa Zalgiris iz Kaunasa zabeležila je 4. pobedu u domaćoj ligi savladavši Nevezis rezultatom 81-68. Na poluvreme se otišlo pri rezultatu 41-38. Igrači Zalgirisa su u trećoj četvrtini prelomili utakmicu rezultatom 21-12 i do kraja utakmice održavali prednost.
Najbolji u ekipi domaćina bili su Paulius Jankunas sa 14 poena i Brandon Davies sa 12 poena i 7 skokova.

Baskonia je danas gostovala San Pablo Burgosu koji ih je u okviru ACB lige savladao rezultatom 82-79. Ovo je iznenađujući rezultat, s obzirom da je Baskonia bila veliki favorit danas, međutim na terenu nisu uspeli da opravdaju takvu ulogu. Najistaknutiji kod domaćina bili su Frazier sa 14 poena, Thompson sa 12 i Huskić sa 13. Kod gosta, dobre partije su imali Shengelia sa 18 poena i 7 skokova, Huertas i Shields sa po 12 poena.