Ekipa Panathinaikosa danas se u okviru domaće grčke lige sastala sa ekipom Peristeri gde su izgubili rezultatom 80-72 što je ujedno i prvi poraz Panate u ovoj sezoni što se tiče domaće lige.

Meč je odigran bez Nick Calathesa koji je odmarao.

U prvoj četvrtini gosti su vodili 20-22, a u drugoj su odigrali takođe bolje od domaćina i delovalo je da je Pao prelomio utakmicu pred kraj prvog poluvremena kada su vodili sa +9. U nastavku domaćini uspevaju da smanje razliku u odnosu na gosta, a u poslednjoj četvrtini prave preokret i uspevaju da savladaju grčkog šampiona.

Najefikasniji u ekipi domaćina bio je Steven Gray sa 27 poena, dok je Deshaun Thomas postigao 15 u ekipi gosta.