U okviru ABA lige, Crvena Zvezda je gostovala Krki i izgubila. Kranji rezultat bio je 79-77, a presudna je bila poslednja četvrtina kada je domaćin dobio 24-16.

Podsećamo da je Zvezda igrala bez trojice amerikanaca o čemu smo pisali i pomogli mnogima da naplate hendikep na domaćina, a nekoga naterali da odigra i 1 i naplati kvotu 7. Dakle, Billy Baron, James Gist i Derick Brown su propustili ovaj meč iz različitih razloga.

U odsustvu amerikanaca, glavnu ulogu je preuzeo najiskusniji u ekipi – Startos Perperoglu koji je završio meč sa 14 poena, dok je Jovanović imao 16 poena. Na parketu se našao i Boriša Simanić koji je imao 22 minuta za 9 poena i 4 skoka.

Ekipa Barcelona je na krilima Mirotića i Davisa (obojica po 20 poena) pobedila Gran Canariu.