Engleska iskoristila nešto bolju igru i savladala Hrvatsku! (VIDEO)

Engleska je danas na Vembliju savladala selekciju Hrvatske rezultatom 1:0, jedini gol na meču postigao je Rahim Sterling u 57. minutu na asistenciju Kevina Phillipsa, igrača Lids Junajteda.

Što se tiče samog toka utakmice, Engleska je krenula mnogo bolje i potpuno dominirala terenom prvih 20-ak minuta, odličan udarac Fodena je u 6. minutu završio na stativi, do kraja poluvrmena nije bilo boljih šansi za oba tima. Do kraja susreta možemo da kažemo da je solidnu šansu propustio Kejn za Englesku posle ubacivanja Mounta sa strane, kao i Ante Rebić koji je slabo šutirao polovinom drugog poluvremena. Sve ukupno očekivali smo više od oba tima, ono što ostaje jesu tri boda za Englesku.

Sjajnu partiju odigrao je veznjak Engleske – Kevin Filips iz Lidsa, imao je jednu asistenciju za gol, 3 od 3 tačna duga dodavanja, 93% uspešnih dodavanja ukupno, 44 dodira sa loptom, 5 dobijenih duela, 1 šut u okvir gola i 1 presečenu loptu!