Engleska rutinski u polufinalu!

Englezi su demolirali Ukrajince 4:0 u četvrtini finala Evropskog prvenstva, a na samom početku, već u 4. minutu, Harry Kane je dao gol za 1:0. Do kraja poluvremena, rezultatske promene nije bilo, ali su već na startu drugog dela igre, u 46. i u 50. minutu golovima Maguire-a i Kane-a Englezi postigli još 2 pogotka. Konačan rezultat postavio je Henderson u 63. minutu.

Engleska jeste osporavana tokom prvenstva, ruku na srce, imali su zaista lakši žreb od pojedinih reprezentacija, ali ne treba zaboraviti da su savladali Nemačku u osmini finala. Na sve to, treba dodati da samo četvrtinu finala nisu igrali kod kuće, pa im to ide u prilog. Sve u svemu, u polufinalu igraju protiv Danske, a u eventualnom finalu protiv Italije ili Španije.

Slika: Printscreen (YouTube)