U okviru 6. kola BSL sastali su se Bahcesehir i Fenerbahce. Gosti su slavili rezultatom 77-84.

Igrači Bahcesehir-a sjajno su startovali utakmicu nakon što su napravili seriju od 11-2 i završili prvu četvrtinu rezultatom 20-13. Tokom druge četvrtine imali su i dvocifrenu prednost pri rezultatu 35-25, međutim igrači Fenera uspeli su da smanje prednost do kraja poluvremena kada je rezultat glasio 43-39. U trećoj četvrtini su se probudili gostujući igrači i pre poslednje četvrtine imali su prednost od 2 poena. U poslednjoj četvrtini su održali prednost i priveli utakmicu kraju.

Željko Obradović je odmarao nekoliko igrača, a 5 dozvoljenih stranaca na ovoj utakmici bili su Erick Green, Jan Vesely, Marko Gudurić, Luigi Datome i Joffrey Lauvergne.

U ekipi domaćina, zavidnu partiju imao je Quino Colom sa 21 poenom, dok su u ekipi gosta sjajno odigrali Jan Vesely sa 22 poena i Joffrey Lauvergne sa 16.