Kao poslednja utakmica u okviru 6. kola Evrolige sastali su se Baskonia i Fenerbahče gde je gost slavio rezultatom 72-74.

U veoma neizvesnoj utakmici tokom svih 40 minuta Baskonia je pružila bolji start od gosta i povela na kraju prve četvrtine. Na poluvreme se otišlo pri rezultatu 33-33. Domaćini su kao i obično odigrali sjajno treću četvrtinu i stekli prednost od 7 poena pred poslednju. U poslednjoj četvrtini Fener je uspeo da postigne 26 poena i da pobedi na meču nakon što je stekao prednost tek dva minuta pre kraja.

U ekipi domaćina sjajnu partiju imao je mladi Ilimane Diop sa 17 poena. Pratili su ga Tornike Shengelia sa 15 i Patricio Garino sa 10. U ekipi gosta, Luigi Datome imao je učinak od 16 poena, a istakao se i novajlija Joffrey Lauvergne sa 15 poena.