1XBet

U okviru BSL sastali su se Fenerbahče i Anadolu Efes gde je domaćin slavio nakon produžetaka rezultatom 86-79.

Utakmica je otvorena vrlo efikasno. U prvoj četvrtini videli smo najviše poena, domaćin je tada vodio 26-23, a druga četvrtina završena je rezultatom 18-18. U trećoj četvrtini poena nije bilo čak 4 minuta sve dok Shane Larkin nije postigao koš nakon tehničke greške Jana Veselog. Na kraju treće četvrtine rezultat je glasio 57-53. U poslednjoj četvrtini Efes je uspeo da izjednači i pred produžetke rezultat je bio 72-72.

U produžecima, Fener je slavio 14-7.

Najefikasniji kod domaćina bio je Nikola Kalinić sa 17 poena, pratili su ga Kostas Sloukas sa 16 i Jan Vesely sa 14 poena. U ekipi gosta, Adrien Moerman postigao je 18 poena i zabeležio 12 skokova, dok je Bryant Dunston takođe imao učinak double-double sa 16 poena i 11 skokova.