Šesto kolo engleske Premijer lige počelo je sinoć, a danas se od 13:30 igrao drugi meč, meč između Lestera i Totenhema. Iako su gosti vodili na poluvremenu golom Kejna, “lisice” su uspele da preokrenu rezultat na poluvremenu i dođu do pobede.

Golove za Lester postigli su Ricardo Pereira u 69. i James Maddison u 85. minutu.

Gol koji je obeležio ovaj meč je pogodak Harija Kejna, koji se u 29. minutu fenomenalno snašao, te je u padu uspeo da postigne gol, što se ne viđa svakog dana.

Od 16 časova igraju Barnli i Norič, Everton i Šefild Junajted, Mančester Siti i Votford, dok od 18:30 igraju Njukasl i Brajton.