Gazinski se povredio pred Zvezdu i Rostov!

Dramatičan meč u Groznom, protiv domaćeg Almata je, okončan rezultatom 2:3 u korist Krasnodara, golom Ignatjeva u 92 minutu. Međutim, u prvom poluvremenu meča, zbog povrede teren je morao da napusti zadnji vezni ekipe Krasnodar i reprezentacije Rusije, Gazinski, pa ga je od 29. minuta meča zamenio Šiškin.

Krasnodar je od starta sezone lišen igranja najboljeg strelca ekipe i reprezentativca Rusije, Smolova. Paralelno sa vesti o povredi Gazinskog javila se i vest da je Brazilac Naldo promovisan u Espanjolu, a da je transfer vredan 4,5 miliona evra.

Krasnodaru u narednom periodu prestoji dvomeč sa Zvezdom u baražu za grupnu fazu Lige Evrope, dok ga u ruskom šampionatu, posle na papiri lakog meča sa Amkarom na svom terenu, čeka teško gostovanje neugodnom Rostovu na Donu, koji je u prva 5. kola, osvojio čak 10 boda, a primio samo 2 gola.