Rubrika „Gde danas „idu“ uplate“ zasnovana je na uplatama na fudbalske utakmice u kladionici Betfair, a svakog dana ćemo se truditi da izdvojimo po nekoliko parova koji su po određenim parametrima interesantni za kladioničare. Reč je skoro najviše o velikom broju uplata na pobedu neke ekipe, ali i o neočekivanim uplatama na autsajdera po kladionicama, na šta vam skrećemo pažnju, kao i o utakmicama koje bi trebalo zaobići, kada ih ima.
13:00 Nottingham – Luton (Engleska – Championship)
Od ukupno 105.219 evra, tačno 80.6% uplata, odnosno tačno 84.807 evra uplaćena su na pobedu favorizovanog domaćina. Hoće li isti uspeti da dođe do trijumfa i osvoji tri boda protiv Lutona danas?
Predlozi: 1 @1,55 / P/K1 @1,45
17:15 Dijon – Nimes (Francuska – Coupe de France)
Na pobedu Dižona je izvršeno tačno 97.7% uplata od ukupne sume uplata, što iznosi tačno 22.785 evra od ukupno 23.321 evra. Hoće li Dižon uspeti da nadigra Nim danas u Kupu Francuske?
Predlozi: 1 @1,55 / P/K1 @1,40
Svi podaci vezani su za Betfair kladionicu, te su iznosi u evrima zapravo iznosi koji su uplaćeni u datoj kladionici.
Vaš tiket možete da odigrate u kladionici MaxBet.
Image by bluebudgie from Pixabay

Preuzmite besplatno našu Android aplikaciju, preko koje možete brzo i jednostavno čitati naše najnovije vesti.