Golova u prvom poluvremenu retko kada nedostaje!

Morecambe i Accrington sastaće se večeras od 20:45 po našem vremenu u okviru 28. kola četvrte lige Engleske, a susret koji je pred nama do sada je često bio efikasan u prvom poluvremenu. Na poslednjih 8 međusobnih susreta viđen je makar jedan gol za prvih 45 minuta igre, a čak na 5 od tih 8 susreta u prvom poluvremenu viđeno je 2 gola. Ove dve ekipe se trenutno nalaze na 15. i 16. poziciji te im bodovi u ovom trenutku nisu od preke potrebe, a uz to su domaćini u vrlo lošoj formi jer su vezali četiri poraza na poslednja četiri ligaška susreta. Da li upravo tu vidite šansu gostiju da zatresu mrežu svog rivala već na samom početku meča?

Accrington – Morecambe, 2:3 (2:1), 27.08.2016, League Two
Accrington – Morecambe, 2:2 (1:1), 16.04.2016, League Two 2015 2016
Morecambe – Accrington, 1:0 (1:0), 15.08.2015, League Two 2015 2016
Morecambe – Accrington, 1:1 (1:1), 03.04.2015, League Two 2014 2015
Accrington – Morecambe, 2:1 (2:0), 31.10.2014, League Two 2014 2015
Accrington – Morecambe, 5:1 (2:0), 18.03.2014, League Two 2013 2014
Morecambe – Accrington, 1:2 (0:1), 26.10.2013, League Two 2013 2014
Accrington – Morecambe, 2:0 (1:0), 12.04.2013, League Two 2012 2013

Ukoliko već niste, zapratite nas na našoj Facebook stranici i ostanite u toku sa najnovijim vestima iz sveta sporta.