Sa početkom od 17 časova po našem vremenu očekuje nas četvrt-finalna utakmica Presidents Cupa UAE u kojoj će Al Fujairah dočekati Al Wasl.
Al Fujairah se trenutno nalazi na 12. poziciji u prvenstvu UAE pošto su nakon 14 kola sakupili 3 pobede, 4 remija i 7 poraza. Što se tiče kupa, u osmini finala sastali su se sa ekipom Ajmana koju su pobedili minimalnim rezultatom.
Al Wasl se u osmini finala sastao sa Al Ainom, a u veoma atraktivnom meču uspeli su da slave rezultatom 5:3. U domaćem šampionatu zauzimaju 11. mesto na tabeli sa učinkom od 4 pobede, 2 remija i 8 poraza.
01.11.18 | LEA | Al Wasl | Al Fujairah | 6 : 3 |
18.02.16 | LEA | Al Fujairah | Al Wasl | 2 : 3 |
24.10.15 | LEA | Al Wasl | Al Fujairah | 5 : 1 |
02.05.15 | LEA | Al Fujairah | Al Wasl | 1 : 4 |
14.12.14 | LEA | Al Wasl | Al Fujairah | 3 : 1 |
06.08.13 | CF | Al Wasl | Al Fujairah | 1 : 0 |
Ove dve ekipe do sada su se sastale ukupno 10 puta, s’ tim što su prva 4 susreta odigrana od 2000. do 2007. godine, a treba istaći da je Al Wasl uspeo da trijumfuje na svakoj odigranoj utakmici.
Danas ćemo zbog relevantnosti uzeti u obzir rezultate samo sa poslednjih 6 utakmica, gde smo pored 6 pobeda Al Wasla mogli da vidimo i veliki broj golova, čak njih 30.
2 @2,25 (5 od poslednjih 5)
Svi predlozi zasnovani su isključivo na statistici i rezultatima dosadašnjih međusobnih utakmica navedenih ekipa. Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.

Preuzmite besplatno našu Android aplikaciju, preko koje možete brzo i jednostavno čitati naše najnovije vesti.