sreda, 24. april 2024.

Gvardiola: Ne možemo da trijumfujemo na svakoj utakmici

Seltik i Mančester Siti su odigrali jedan izuzetno uzbudljiv susret koji se završio rezultatom 3:3, što je prvi meč Pepa Gvardiole na klupi „Građana“ na kojoj nije došao do pobede.

„Vratiti se tri puta u utakmicu na ovom stadionu protiv tima koji je izgubio svega 3 susreta od poslednjih 24 na svom terenu je zaista neverovatno.Ovo je bila dobra lekcija za nas koliko je važno dobro da započneš utakmicu. Nije lako vratiti se jedanput u meč, a zamislite kada to morate da uradite tri puta. Praktično mi smo doživeli psihički čok na početku oba poluvremena. Primili smo golove posle samo dva minuta igre. U drugom poluvremenu, izuzev prvih 10 minuta mi smo igrali dobro i stvarali smo šanse za gol. Siguran sam da moji igrači nisu očekivali da pobedimo svaku utakmicu do kraja sezone, jer je nemoguće uvek pobeđivati. I najbolji na svetu ne mogu to da urade“, izjavio je Gvardiola.