Hoće li i prijateljski susret ovih timova biti rešen tek u drugom poluvremenu!

Od 19:30 na programu je i prijateljski susret rivala iz iste zemlje, Belgije, a sastaju se ekipe Vasland Beveren i Odu Heverlee, a jedna interesantna tradicija vezana je za njihove mečeve.

Naime kada se sastaju ovi rivali, utakmici se rešavaju tek u drugom delu susreta, na 14 od poslednjih 15 mečeva ovih rivala, videli smo više golova u drugom poluvremenu, a na 10 od 15 mečeva, rezulata na poluvremenu je bio 0:0.

» Leuven – Waasland-Beveren, 2:1 (0:0), 27.04.2008, Exqi League 2007 2008

Ukoliko se tradicija i danas nasatavi i ovi rivali odigraju tvrdo prvo poluvreme u kojem će oba tima nastupiti sa najjačim postavama, a po ulasku rezervista u drugom delu igre vidimo i neki pogodak, može proći tradicionalna igra PADA VIŠE GOLOVA u DRUGOM POLUVREMENU, koja se plaća kvotom 1,93.

Svi predlozi zasnovani su isključivo na statistici i rezultatima dosadašnjih međusobnih utakmica navedenih ekipa. Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.

Ukoliko već niste, zapratite nas na našoj Facebook stranici i ostanite u toku sa najnovijim vestima iz sveta sporta.