sreda, 24. april 2024.

Hoće li se i po 12 put ponoviti tradicija na meču ovih rivala!?

Od 23:00 igra se meč Primera Divison lige u El Salvadoru, a sastaju se timovi FAS i Luis Angel Firpo, meč se igra u okviru 9.kola šampionata.

FAS se trenutno nalazi na 3.mestu sa skorom 3-3-1 i gol razlikom 9:4. Na domaćem terenu imaju skor 2-1-0 i gol razliku 5:0.

Lusi Angel Firpo zauzima poslednje mesto sa skorom 0-4-3 i gol razlikom 5:11. Na gostovanjima skor 0-2-1 i gol razlika 2:3.

Što se tiče međusobnih mečeva ovih rivala na poslednjih 11 mečeva videli smo najmanje jedan gol u prvom poluvremenu, ali nikada nije bilo više od dva pogodka.

Luis Angel Firpo – FAS, 0:1 (0:1), 14.02.2013, Primera Division 2012 2013

Kladionice danas nude solidnu kvotu na igru od jedan do dva gola u prvom poluvremenu  ,a on iznosi 1,60.

Svi predlozi zasnovani su isključivo na statistici i rezultatima dosadašnjih međusobnih utakmica navedenih ekipa. Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.