četvrtak, 18. april 2024.

Hoćemo li opet videti dva gola u prvom poluvremenu

Od 20:30 se igra meč Poljske prve lige, a u okviru 24.kola sastaju se ekipe Zaglebie iz Lubina i Legije iz Varšave.

Zaglebije se nalazi na 6.mestu sa skorom 9-7-6 uz gol razliku 30:24, dok na domaćem terenu imaju skor 4-4-3 uz gol razliku 15:12.

Legija je ekipa koja je ove sezone poprilično razočarala igrama u domaćem prvenstvu, trenutno se nalaze na 4.mestu sa skorom 11-6-6 uz gol razliku 46:26 i najefikasniji su tim lige. Na gostovanjima imaju skor 7-1-3 uz gol razliku 26:12.

Što se tiče međusobnih mečeva ovih rivala, mogli smo da vidimo dva i više gola u prvom poluvremenu na poslednjih 5 međusobnih susreta, dok je po jedan pogodak viđen na poslednjih 11 međusobnih utakmica. Kvota da će se i danas mreže tresti najmanje dva puta tokom prvog dela igre je 2,75, dok se igra 1+ prvo poluvreme plaća kvotom 1,37.

Legia – Zaglebie, 2:3 (0:2), 18.09.2016, Ekstraklasa
Zaglebie – Legia, 2:0 (2:0), 28.04.2016, Ekstraklasa 2015 2016
Zaglebie – Legia, 1:2 (0:2), 21.02.2016, Ekstraklasa 2015 2016
Legia – Zaglebie, 2:2 (0:2), 11.09.2015, Ekstraklasa 2015 2016
Zaglebie – Legia, 1:3 (0:3), 12.04.2014, Ekstraklasa 2013 2014
Legia – Zaglebie, 2:0 (1:0), 02.11.2013, Ekstraklasa 2013 2014
Legia – Zaglebie, 2:0 (1:0), 06.04.2013, Ekstraklasa 2012 2013
Zaglebie – Legia, 2:2 (1:1), 29.09.2012, Ekstraklasa 2012 2013