MaxBet je u svoju ponudu ubacio novu igru I1-3 & II1-3, što znači da će raspon golova u oba poluvremena biti od 1 do 3. Kvote na ove tipove su izuzetno primamljive, mnogo bolje nego na popularnu igru 1+&1+, pa smo rešili da u naše redovne članke ubacimo i predloge za ovu igru, oni će varirati od dva do četiri predloga u zavisnosti od ponude.

21:00 Watford-Arsenal @1,70

Večeras je na programu utakmica 34. kola Premier lige. Votford će na svom Vikaraž roudu ugostiti ekipu Arsenala. Arsenal je trenutno šesti sa 63 boda i preostaje mu grčevita borba za treće i četvrto mesto za koje se još bore i Totenhem, Čelsi i Mančester Junajted. Votford je tačno na sredini tabele sa 46 osvojenih bodova ali i 2 utakmice manje od Lestera koji je sedmi sa bodom više. Obe ekipe igraju dosta otvoren i napadački fudbal, što su pokazali i u 13 međusobnih duela gde smo na čak 11 utakmica videli bar 3 gola. Danas takođe očekujemo isti scenario sa po golom u oba poluvremena i bez “preterivanja”.

Međusobni mečevi: WATFORD – ARSENAL
29.09.18 PL Arsenal Watford 2 : 0
11.03.18 PL Arsenal Watford 3 : 0
14.10.17 PL Watford Arsenal 2 : 1
31.01.17 PL Arsenal Watford 1 : 2
27.08.16 PL Watford Arsenal 1 : 3
02.04.16 PL Arsenal Watford 4 : 0
13.03.16 FAC Arsenal Watford 1 : 2