Ikardi: Sve je krenulo naopako

Napadač milanskog Intera – Mauro Ikardi zaključio je “ da je sve krenulo naopako“ za Inter i da ih njihova trenutna forma vodi ka neuspehu nakon neverovatnog poraza od Fiorentine u subotu veče (5:4) .

Inter je na poluvremenu na Artemio Frankiu vodio rezultatom 2:1, a onda su u drugom poluvremenu primili četiri gola. Za pobedu Intera nije bio dovoljan ni het-trik Ikardija, to je bio treći Interov poraz u zadnje četri utakmice u Seriji A. Inter se nalazi na sedmom mestu tabele italijanske Serije A i predstoji im teška borba za mesto koje vodi u Ligu Evrope naredne sezone.

,, Ne znam šta nam se desilo u drugom poluvremenu, primili smo četri gola za 15 minuta, to je neobjašnjivo. Imamo mesec dana da uradimo nešto važno i da se makar plasiramo u Ligu Evrope. To bi bio veliki neuspeh da ne igramo u Evropi naredne sezone,, , izjavio je Mauro Ikardi.