Danas je na programu 22 revanš susreta u kvalifikacijama za Ligu Evrope, posle kojih ćemo saznati poslednjih 11 timova koji će se naći u grupnoj fazi takmičenja. Svedoci smo poprilično neočekivanih rezultata u ovom takmičenju, a mi se nadamo da ćemo vam ovom listom olakšati izbor tipova na ovim mečevima:

Austria Wien vs NK Osijek

Austria Wien: Larsen (4/0 s), Grunwald (3/0 s), Almer (0/0 g), Venuto (0/0 s)

NK Osijek: Lyopa (4/0 s, suspendovan)


RB Salzburg vs Viitorul Constanta

RB Salzburg: Hwang (5/3 n, pod upitnikom), Miranda (2/0 o), Atanga (0/0 s), Stangl (2/0 o), Schlager (0/0 s), Tetteh (0/0 n), Minamino (4/1 n)
Viitorul Constanta: Casap (1 /0 s)


Dynamo Kiev vs Maritimo

Dynamo Kiev: Khacheridi (6/0 o, suspendovan), Pivarid (1 /0 o)

Maritimo: China (0/0 o), Coronas (0/0 s), Ghazaryan (0/0 s)


Hajduk Split vs Everton

FC Hajduk Split: Franck Ohandza (5/2 n, pod upitnikom), Borja Lopez (2/0 o), Marko Futacs (1 /0 n, najbolji strelac prošle godine)

Everton FC: James McCarthy (0/0 s), Davy Klaassen (2/0 s), Sandro Ramirez (1 /0 n), Ross Barkley (0/0 s), Seamus Coleman (0/0 o), Ramiro Funes Mori (0/0 o), Yannick Bolasie (0/0 s)


Athletic Bilbao vs Panathinaikos

Athletic Bilbao: Nunez (1/0 o), Yeray (0/0 o), Iturraspe (0/0 s), De Marcos (1/0 s), Villaibre (0/0 n )

Panathinaikos: Coulibaly (0/0 o), Reis (0/0 o), Moledo (1/0 o), Villafanez (0/0 s), Staikos (0/0 s)


Sporting Braga vs FH Hafnarfjordur

Sporting Braga: Wilson Eduardo (0/0 n), Marafona (0/0 g, prvi golman prošle sezone), Mauro (0/0 s), Assis (0/0 s), Ricardo Ferreira (0/0 o), Tiago Pereira (0/0 g)

FH Hafnarfjordur: /


AEK Larnaka vs Viktoria Plzen

AEK Larnaka: Ruben Mino (21/0 g), Ortiz (31/1 o), Charalambidis (22/3 n), Garrido (22/1 o)

Viktoria Plzen: Krmerieik (4/1 n, suspendovan), Baranek (0/0 o), KovaiSk (0/0 s), Ivanschitz (0/0 s), Pilar (1/1 s)


Rosenborg BK vs AFC Ajax

Rosenborg BK: PM Andre Helland (15/4 n), Eggen Hedenstad (19/2 o)(obojica pod znakom pitanja), Magnus Stamnestre (0/0 s)

AFC Ajax: Daley Sinkgraven (0/0 s)


Zenit vs FC Utrecht

Zenit: Yuri Zhirkov (4/1 s), Alexander Anyukov (1/0 o), Viktor Faizulin (0/0 s)

Utrecht: Anouar Kali (1/0 s), Rico Strieder (0/0 s), Simon Makienok (0/0 n), Chris David (0/0 s), Patrick Joosten (0/0 n)


Olympique Marseille vs NK Domzale

Olympique Marseille: N’Jie (3/3 n, najbolji strelac)

NK Domzale: Dobrovoljc (2/0 o, pod upitnikom)


Shkendija’79 vs AC Milan

Shkendija’79: Vujeie (0/0 s)

AC Milan: G. Donnarumma (1 /0 prvi golman), Musacchio (1/0 o), Conti (1 /0 o), Rodriguez (1 /0 o), Paletta (0/0 o), Bonaventura (0/0 s), Montolivo (0/0 s), Calhanoglu (1/0 s), Biglia (0/0 s), Kalinic (n)


Ostersunds FK vs PAOK Salonica

Ostersunds FK: Ken Sema (14/1 s)

PAOK Salonica: Glykos (0/0 g), Carias (0/0 s), Dorian Leveque (0/0 o), Mystakidis (0/0
s)


Skenderbeu vs Dinamo Zagreb

Skenderbeu : Jashanica (30/3 o)

Dinamo Zagreb: Matel (1/0 o), Ademi (0/0 m, suspendovan)


Sheriff Tiraspol vs Legia Warszawa

Sheriff Tiraspol: /

Legia Warszawa: RadoviC (0/0 s), Czerwiriski (3/0 o), Guilherme (4/1 s), Niezgoda (1/1
n)


FK Suduva vs Ludogorets

FK Suduva: Radanfahas Abu Bakr (12/0 o, suspendovan), Giedrius Matulevicius (10/0 s)

Ludogorets: Marcelinho (2/1 n, suspendovan), Cosmin Moti (2/1 o, suspendovan), Vladislay Stoyanov (0/0 g), Jacek Goralski (2/0 s,nema pravo nastupa)


POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here