Crvena Zvezda će u utorak ugostiti Jang Bojs posle 2:2 u Bernu. Meč u Beogradu će reći koji od dva rivala će u grupnu fazu lige šampiona, a koji će morati da se zadovolji grupnom fazom Lige Evrope.

Jang bojs je napravio sjajnu uvertiru pred meč odluke tako što je sa čak 4:0 deklasirao Cirih uz 21 šut na gol, a 9 u okvir gola.

Mladi momci su na poluvremenu vodili minimalnim rezultatom nakon autogola Brečera u 29. minutu. U drugom poluvremenu su za 18 minuta upisali 3 gola. Drugi gol na meču postigao je Nsame, a treći Ngamaleu iz penala. Konačan rezultat postavio je Nemac Gaudino (koji nije igrao u meču sa Zvezdom), golom u 77. minutu meča.