Kakav kiks: Šta to uradi Solo ?

0

Sjedinjene Američke Države nisu uspele da opravdaju ulogu velikog favorita protiv reprezentacije Kolumbije u ženskom fudbalu.Meč je završen rezultatom 2:2,a Kolumbija je izjednačujući gol postigla u 90 minutu.Međutim, najviše pažnje privukao je prvi gol kojim je Kolumbija prešla u vođstvo a postigla ga je Katalina Usme u 26. minutu.No, taj gol ide na zasluge jedne od najlepših fudbalerki sveta,golmanu Sjedinjenih Država, Houp Solo.Inače,Solo itekako zna da privuče pažnju,posebno muškog dela publike,ali se često nalazi na udaru brazilskog medija zbog komentare vezane za virus “Zika“.

Kolumbija je poslednja na tabeli nakon 3 odigrana kola sa samo jednim bodom,dok su Amerikanke jedne od glavnih favorita za osvajanje zlata.