Turska ekipa Anadolu Efes, poražena je u 9. kolu BSL od Besiktasa rezultatom 86-90.

Tim koji predvodi Ergin Ataman igrao je na ovom meču bez Vasilija Micića, Kruno Simona, Tibora Pleissa i Brock Motuma.

U prvoj četvrtini sjajnom igrom Bryant Dunstona, Anadolu Efes uspeo je da napravi prednost od 13 poena pri rezultatu 23-10. U narednoj četvrtini videli smo bolju igru Besiktasa, kada su samo u jednoj četvrtini postigli 33 poena predvođeni Robinom Benzingom. Na poluvremenu rezultat je bio 40-43. U nastavku Efes je vodio u samo par navrata, a gosti su na kraju zasluženo odneli pobedu.

Najefikasniji kod domaćina bio je Bryant Dunston sa 17 poena dok je kod gostiju Jason Rich postigao 27.

Efes se trenutno nalazi na drugom mestu u ligi sa učinkom 6-3, dok je Besiktas na 4. mestu sa 5 pobeda i 4 poraza.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.