Keln i Ajntraht iz Frankfurta sastaće se danas od 15:30 po našem vremenu u okviru 33. kola nemačkog prvenstva. Domaći tim se bori za opstanak, a gosti za Evropu. Posebno su interesantni njihovi međusobni susreti.

Dakle, od sezone 2014/15 ove dve ekipe imaju krajnje sumnjiv erezultate. U istoj sezoni su slavili naizmenično, kao i u sezoni 2015/16, da bi se isto ponovilo i u sezoni 2016/17. U sezoni 2017/18 videli smo dve pobede Ajntrahta, a ove sezone smo u prvom meču videli pobedu Kelna. Hoće li Keln doći do još jedne pobede, ili će prepustiti bodove Ajntrahtu? Jedno je sigurno, remi ne igra mnogo ni jednima, a ni drugima, pa nam ostaje da vidimo u kom smeru će ići ova utakmica.

Stanje na tabeli – Printscreen/Flashscore.com
Međusobni odnosi – Printscreen/Flashscore.com

Svi predlozi zasnovani su isključivo na statistici i rezultatima sa prethodnih susreta navedenih ekipa. Predlozi nisu ”sigurni” i igrate ih na sopstvenu odgovornost.


Slika preuzeta kao printscreen sa youtube-a

POSTAVI ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ovo veb mesto koristi Akismet kako bi smanjilo nepoželjne. Saznajte kako se vaši komentari obrađuju.