1XBet

Prvi meč grupe B na ovogodišnjem takmičenju “Copa América” završen je pobedom Kolumbijaca protiv Argentine rezultatom 2:0.

Prvo poluvreme sa sobom je nosilo nešto sporiji ritam utakmice, a Rodžer Martinez je u 71. minutu “načeo” mrežu “Gaucoša”. Duvan Zapata je pobedu Kolumbije potvrdio u 86. minutu, te su Kolumbijci stigli do 2:0 i tada se sa sigurnošću znalo da će doći do sva tri boda.

Argentini će, i ove godine, biti daleko teže da dođe do trofeja, pogotovo nakon ovakvog početka, dok će drugi par grupe B na teren izaći večeras od 21 čas po našem vremenu, a reč je o susretu između Paragvaja i reprezentacije Katara koja je dobila specijalnu pozivnicu za ovogodišnje takmičenje.