Matić: Revanširaćemo se Arsenalu!

Čelsijev vezista Nemanja Matić najavio je osvetu Arsenalu za poraz u septembru prošle godine. „Plavci“ su već u 40. minutu prvog poluvremena gubili sa tri prema nula, strelci na tom meču bili su Sančez, Volkot i Ozil.

Prošli gradski derbi ne pamtimo baš u najlepšem svetlu, izgubili smo sa 3:0, kada igrate za ovako veliki klub i kad izgubite gradski derbi od Arsenala ne možete to tako lako prihvatiti, tu utakmicu izgubili smo bez borbe„, prokomentarisao je Matić i dodao:

Nismo im odgovorili na pravi način, jednostavno smo imali loš dan, mislim da će u subotu biti drugačije. Nekada i poraz zna da utiče pozitivno, to nam je bio alarm za buđenje, nakon tog poraza vezali smo trinaest pobeda za redom„.

Ovoga puta mislim da smo spremni psihički i fizički, želimo da opravdamo očekivanja navijača, pogotovu što utakmicu igramo na našem stadionu“ , zaključio je Matić.

Derbi dva gradska rivala Čelsija i Arsenala zakazan je za subotu od 13:30 časova na Stamford Bridžu.