Od 18:30 časova u utorak, na programu je meč 1/8 finala DFB Pokal- Nemačkog Kupa između ekipa Hamburgera i Nirnberga.
Ono što je zanimljiva tradicija kada igraju ovi rivali jeste to da je na 7 od prethodnih 8 međusobnih mečeva prolazila ista igra, a to je VIŠE GOLOVA U DRUGOM POLUVREMENU.

» Hamburger SV – Nurnberg, 1:1 (0:0), 11.09.2010, Bundesliga 2010 2011

Što se tiče ove kladioničarske igre u ligi, ekipa Hamburegera je na domaćem terenu od 10 mečeva, čak 6 puta igrala mečeva sa više golova u drugom poluvremenu.

Ekipa Nirnberga je na 4 od 9 mečeva na gostovanjima igrala mečeve sa više golova u drugom delu igre, dok je na domaćem terenu taj skor još bolji i iznosi 7 od 10!

Ukoliko volite tradiciju i statistiku u kombinaciji i danas se odlučite za igru PADA VIŠE GOLOVA U DRUGOM POLUVREMENU na ovom meču, možete naplatiti kvotu 2,00!

Svi predlozi zasnovani su isključivo na statistici i rezultatima dosadašnjih međusobnih utakmica navedenih ekipa. Predlozi nisu sigurni i igrate ih na sopstvenu odgovornost.