Sutra na programu očekuju nas drugi mečevi u okviru TOP8 faze Evrokupa.

18:00 Lokomotiv Kuban – Unics. Do kraja prvog poluvremena odigrana je egal utakmica, međutim u drugom videli smo slabu partiju Lokomotiva, a odličnu Unicsa. Sutra će Lokomotiv imati poslednju priliku da pred svojom publikom proba da učini nešto kako bi odveo ovaj duel u treću, odlučujuću utakmicu. Očekujemo svakako bolju igru Lokomotiva, a možda čak i neku tesnu pobedu, tako da smatramo da je moguće da se igra i treći meč što se tiče ovog duela. Lokomotiv će biti nošen svojom publikom sutra i svakako da im ništa ne preostaje osim pobede sutra.

18:00 Rytas – Valencia. Rytas je prikazao odlično prvo poluvreme u Valenciji, međutim Valencijin kvalitet došao je do izražaja u drugom delu utakmice gde su lagano savladali Litvance. Chris Kramer se povredio na tom meču i on neće igrati za Rytas sutra. Pobeda Rytasa je moguća, ali kod Valencije nema kalkulacija, tako da će Španci sigurno želeti da dobiju i ovu utakmicu i odmah obezbede plasman dalje.

20:45 MoraBanc Andorra – ASVEL. Andorra je veliko iznenađenje ove sezone i prikazali su zaista odličnu partiju u Francuskoj. Sutra im sledi meč pred svojom publikom gde retko kad gube i prikazuju dosta bolje partije nego na strani. Oni bi trebalo da budu favoriti sutra. Dosta izjednačene ekipe. Kahudi je imao sjajnu seriju na kraju utakmice što je direktno uticalo na pobedu Asvela, a da se to nije desilo, definitivno bi gost odneo pobedu. Andorra će igrati do kraja Evrokupa bez David Walkera.

20:45 Unicaja – Alba. Unicaja je ostvarila senzacionalnu pobedu u Berlinu nakon što su gubili čak sa razlikom od 21. Do kraja treće četvrtine su vodili, mada je Alba do kraja utakmice preuzimala vođstvo nekoliko puta, ali sjajan pristup igrača Unicaje uticao je na to da oni savladaju rivala. Trebalo bi da Unicaja na svom terenu savlada Albu lakše nego u Berlinu.