Sutra ćemo na programu imati tri utakmice u okviru Evrokupa.

17:00 Unics – Lokomotiv. Unics je slavio kod kuće ubedljivo nakon izjednačenog poluvremena. Evidentno je da je Unics ovde snažnija ekipa i da će sutra biti favoriti. Lokomotiv je pobedio na svom terenu uz manje od 60 postignutih poena Unicsa, a sutrašnji gosti na već dva odigrana meča nisu išla preko 68 poena. Možemo očekivati manje efikasan meč i dosta snažne odbrane, ali definitivno je da će Unics biti favorit.

19:00 Alba – Unicaja. Veoma slične ekipe po stilu igre. Forsiraju brzu košarku sa mnogo pokušaja za tri poena i u ovom duelu smo na dva meča videli pobede gostiju. U prvom meču Alba je imala ogromnu prednost na poluvremenu koju su ispustili, a u Malagi su gosti iz Berlina ubedljivo slavili. Svakako da je iskustvo na strani Unicaje, ali ovoga puta će biti zaista teško pobediti Albu i drugi put.

20:30 Asvel – Andorra. Gosti su se na prethodna dva meča zaista sjajno predstavili ali nažalost u prvom nisu slavili. Biće to težak posao za Andorru sutra, ali ne i nemoguć. Možda oni od sve tri ekipe koje sutra budu gostovale će imati najveće šanse da se plasiraju u polufinale Evrokupa. Asvel se istakao kao dosta dobra ekipa sa zavidnom odbranom koju će morati da odigraju na maksimalnom nivou da bi savladali rivala. Kaba ne igra sutra, kao i Stević i Walker u Andorri.