Sutra se od 21:15 sastaju Real i PAO u okviru druge utakmice playoff serije Evrolige.

Real Madrid je juče slavio rezultatom 75-72.

Možda i najinteresantniji meč što se tiče prvog kola playoff utakmica. Real Madrid je započeo utakmicu dosta stidljivo. PAO je veoma dobro igrao odbranu na početku, a jedini igrač na koga se nisu obazirali bio je Jeff Taylor, koji im je na kraju postigao 13 poena.

Real je manje-više kontrolisao igru tokom prvog poluvremena, ali je PAO bio uvek negde blizu i Langford je bio ključan igrač u grčkoj ekipi kao i na svakoj utakmici koju je ove sezone igrao protiv Reala.

U poslednjoj četvrtini, PAO zaista pokazuje da su žilava ekipa i da mogu da se bore sa šampionom, a u domaćoj ekipi primećivalo se odsustvo Llulla. Videli smo još jednom da je trenutno na poziciji pleja Campazzo nezamenljiv i da čim uđe Prepelič u igru, stvari se menjaju u korist gostiju.

Iako je pred sam kraj meča PAO imao prednost, Real je uspeo da preokrene rezultat, a bilo je i spornih situacija poput povrede oka Rudyja koji navodno nije mogao da šutira bacanja pa ga je zamenio Carroll koji ih fantastično izvodi.

Neki igrači u Realu nisu imali doprinos poput Randolpha i Ayona, a sa druge strane nismo mnogo videli od Lojeskog, Kilpatricka i Gista.

Real će biti favorit u sledećem duelu, ali daleko od toga da će se PAO predati.

Na jučerašnjem meču videli smo ograničenja Panathinaikosa koji se odnose na igru u napadu.