Mladost iz Lučana i Spartak iz Subotice sastali su se pre 3 dana u okviru 13. kola srpske “Superlige”, a domaćin je slavio rezultatom 2:1. Sva 3 gola postignuta su sa bele tačke, a poslednji je naročito bizaran.

Naime, domaćin je poveo u 45. minutu, gost u 90. izjednačio, da bi domaćin ponovo dobio priliku sa bele tačke u 91. minutu, kada je i postigao gol. Strelci su bili Aleksandar Pejović (2x) za Mladost i Stefan Denković za Subotičane.

Sudija Zoran Široki je očigledno za ovaj susret znao nešto za šta mi nismo, ili se jednostavno obrukao i pokazao sudijsko neznanje. Jedan od fudbalera Mladosti je trčao i pao, a Široki je bez dileme sudio penal.