četvrtak, 28. mart 2024.

Najbolji igrač Atletika pod upitnikom za revanš meč Lige Evrope!

Španski Atletik iz Bilbaa prošlog četvrtak uspeo je da u gostima savlada ekipu ruskog Spartaka (1:3) čime je praktično već obezbedio plasman u narednu fazu.

Na tom meču, dvostruki strelac bio je ujedno i najefikasniji igrač španskog prvoligaša, 37-godišnji Aric Aduris, koji je sada pod upitnikom za revanš susret protiv Moskovljana.

Naime, kako prenose španski mediji Aduris je pretrpeo lakšu povredu na današnjem treningu nakon samo 15 minuta provedenih na terenu, zbog čega mu rano ujutru slede analize posle kojih ćemo znati da li će iskusni fudbaler dobiti priliku za nastup.

37-godišnji napadač je ove sezone u dresu Atletika odigrao 35 utakmica, a pritom je postigao 18 pogodaka.

Utakmica između Atletika i Spartaka odigraće se u četvrtak od 21 časa i 5 minuta na stadionu “San Mames“ u Bilbau.